ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE


Modelace postavy pomocí ULTRAZVUKOVÉ KAVITACE

ULTRAZVUKOVÉ KAVITACE je přístroj určený pro bezbolestnou lipolýzu. Přístroj pracuje na bázi kavitační technologie, kdy dochází k rozbití tukových buněk hluboko v tkáních. Jejich obsah se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven ven z těla lymfatickými a močovými cestami. Kontaktním médiem hlavice je tzv. vodivý gel, který aplikujeme na vodivá místa.

Cílovou oblastí jsou tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech, hýždích a pažích.

Před kavitací i po ní je nutné zvýšit pitný režim na 2,5 l vody, omezit kávu, černý čaj, cigarety, sůl, tučná jídla a nadýmavá jídla. V den zákroku se nesmí pít alkohol. Hodinu před zákrokem se nesmí nic jíst. Po ultrazvukové liposukci je vhodná lymfodrenáž, která aktivuje lymfatický systém. Díky ní se snadno vyloučí odbouraný tuk.

Zákrok je vhodný pro ženy a muže od 18 let a výše.

V den liposukce nevykonávejte fyzickou aktivitu.

Podle odborníků na snižování váhy by se měla ultrazvuková kavitační liposukce absolvovat minimálně 3x až 6x. Ideální frekvence návštěv je 7 - 10 dní.

Kontraindikace:
Rakovina, epilepsie, cukrovka, těhotenství, cévní poruchy, arteroskleróza, onemocnění ledvin a jater, vysoký cholesterol, kožní onemocnění, srdeční onemocnění, vysoký nebo nízký tlak, kardiostimulátor, kovové implantáty, menstruace osoby užívající léky proti srážlivosti krve v případě jiných komplikací nutná konzultace s ošetřujícím lékařem.

Po-Út 8.00-18.00

St 9.00-18:00

Čt-Pá 8.00-18.00

(dále dle objednávek)

+420 572 551 767

WIFI free | FACEBOOK | © 2021

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!