Přístroj ROLLETIC - NOVALINIE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Přístroj ROLLETIC

Masáž přístrojem Rolletic je jedním z nejstarších způsobů péče o tělo, používá se jako léčebná metoda po celé tisíciletí.

ROLLETIC je masážně rehabilitační stroj, který byl vyvinut podle požadavků lékařů, masérů a dam – klientek, jimž zejména měl pomoci k odstranění tzv. „jezdeckých kalhot“, tj. projevů celulitidy v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpaží, lýtek horních končetin a zad.

Během provádění masáže plosek nohou (plosky max. 8 min.) však dochází k masírování všech akupunkturních (akupresurních) bodů na chodidle,
což má příznivý vliv na vnitřní orgány a blahodárně tak ovlivňuje celkový zdravotní stav. Používání je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Další podstatnou a účinnou stránkou masáže na ROLLETICU je schopnost tvarovat postavu, odstranit celulitidu a následné zmenšení objemu masírovaných partií (úbytek v centimetrech).

ROLLETIC kromě již zmíněné akupunkturní (akupresurní) masáže má i účinky běžné zdravotní masáže, tzn. že: výsledkem masáže na ROLLETICU je pak příznivé ovlivnění celkového stavu a to jak tělesného, tak duševního.

Účinky léčby na ROLLETICU jsou trvalého rázu, protože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými buňkami. Pravidelné používání přístroje dále účinně povzbuzuje látkovou výměnu, zlepšuje krevní a lymfatickou cirkulaci, zlepšuje pooperační jizvy, zlepšuje projevy celulitidy.

Napomáhá:

Rolletic- Zmenšení objemu masírované partie (úbytek v cm)
- Zpevňování svalů a vypnutí kůže
- Odbourávání tukových polštářů
- Odbourávání celulitidy
- Podporuje prokrvování
- Uvolňuje napětí svalů
- Povzbuzuje látkovou výměnu
- Tvaruje postavu
- Velmi účinně pomáhá zhojení pooperačních jizev i vystouplých
(změkčení a celkové zlepšení)

Je účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže dobře tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií.

Jeho účinnost se zvětšuje dodržováním některých zásad:
- Pití dostatečného množství tekutin
- Zdravá výživa
- Použití některých kosmetických přípravků

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky