MASÁŽE V UHERSKÉM HRADIŠTI - NOVALINIE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MASÁŽE V UHERSKÉM HRADIŠTI

KLASICKÁ MASÁŽ – využívá se především, jako pravidelná prevence. Vhodná při dlouhodobém přetěžování některých partií těla. Odstraňuje únavu a bolest svalového napětí, bolest kloubů, uvolňuje psychické stresy, zlepšuje duševní pohodu a celkově napomáhá samoléčbě organismu. Je hlavně povzbuzujícím
a relaxačním prostředkem.


TĚHOTENSKÁ MASÁŽ - ULEHČUJE TĚHOTENSTVÍ I POROD Masáž představuje prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity k nimž v těhotenství dochází.

Minimalizují vnější známky napjaté kůže, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. S rostoucím bříškem je nadměrně namáhaná páteř i okolní svalstvo zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad.
Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty,které svalstvo uvolňují a prokrvují. K podpoře krevního oběhu, snižování možnosti otoků, křečí a k prevenci křečových žil, se používají hladké a plynulé. hmaty v oblasti kotníků, předních partií lýtek a stehen. Jemná masáž bříška je velmi uklidňující pro maminku i její miminko.
Kontraindikace: První trimestr Rizikové těhotenství Onemocnění – virové, bakteriální, horečnaté Vysoký nebo nízký krevní tlak Diabetes mellitus Poruchy funkce štítné žlázy Křečové žíly


MASÁŽ - OBLIČEJ, DEKOLT - VYHLAZENÍ VRÁSEK, PROKRVENÍ OBLIČEJE


MASÁŽ - OBLIČEJ, HLAVA - UVOLNĚNÍ


BAŇKOVÁ MASÁŽ – baňky jsou koule ze skla v níž se tvoří podtlak, jehož vlivem je do baňky částečně vtlačena kůže. Metoda je vhodná pro nemoci pohybového ústrojí, revmatizmu, bolestivé stavy svalů, aktivuje lymfatický systém, pomáhá detoxikovat.

THAJSKÁ MASÁŽ – kombinuje natahování svalů a tlakové body.

HAVAJSKÁ MASÁŽ – LOMI – LOMI –
uvolňuje energetické bloky a svaly

DORNOVA METODA -
navrací pomocí jemných a nenásilných hmatů obratle a klouby do své původní polohy. Pro celou terapii je důležitá spolupráce ošetřovaného. Tato metoda je velmi šetrná.

BREUSSOVA MASÁŽ –
speciální hmaty působí na uvolnění svalstva, protažení páteře a rozvolnění meziobratlových plotének. Masáž se provádí třezalkovým olejem, který je nejúčinnější proti vysychání plotének a k jejich regeneraci. Nesmí se provádět při užívání antidepresiv.

DORNOVA METODA se dá vhodně kombinovat s BREUSSOVOU MASÁŽÍ zvláště při problémech se zády.

LÁVOVÉ KAMENY
– jedna z nejpříjemnějších způsobů masáží, neexistuje jiná masáž, která dovede navodit magické pocity, stavy hlubokého uvolnění, zmírnit migrénu a stress.

REFLEXNÍ TERAPIE
– je založena na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům. Ovlivňuje činnost lymfatického systému, imunitního systému, látkové výměny, při bolestech kloubů, zad, skolióze, nespavosti a migrénách.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
– mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí stresu, působí na bolesti ve svalech krku a ramen. Vhodné na psychickou únavou, podrážděnost, bolest hlavy, úzkost a migrénu.

MEDOVÁ MASÁŽ
 – detoxikační masáž, působí na odstranění toxinů a jedů z potravin a léků, které si tělo nahromadilo. Silně oživuje celý organismus. Masáž vhodná při potítcích krevního oběhu, alergiích, revmatických onemocněních, plísňových onemocnění střev a pokožky, při depresích a nespavosti.

LYMFATICKÁ MASÁŽ
– manuální lymfatická masáž je skutečnou zárukou, že dojde k detoxikaci celého těla, jeho celkové regeneraci a urychlení toku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Vhodná na otoky, těžké nohy, celulitidu.


ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ BAŇKOVÁ -Efektivní neinvazivní metoda proti celulitidě. Masáž baňkou se používá nejdéle ze všech metod přírodní medicíny. Tato metoda dokáže pomocí podtlaku narušit tukovou strukturu v podkoží a příznivě nastartuje přirozené odbourávání tuků v této oblasti. Díky baňce která se pohybuje po pokožce, se aktivují podkožní vlákna a dochází k vypnutí pokožky.


ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ S OZONOVÝM ZÁBALEM - Velmi účinná masáž pro vypnutí pokožky, zlepšení její kvality v boji proti celulitidě, formování postavy. Tato speciální masáž působí na tukové buňky.
Masáž se provádí postupem, kdy dochází k stimulaci podkožní tukové struktury.
Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly,tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, strií a celulitidy.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky